Uzņēmuma pamata nodarbošanās ir apzaļumošana- ierīkojam publiskos apstādījumus, kā arī privātos dārzus, realizējot jau esošus projektus, kā arī veidojot atsevišķus elementus jau esoša dārzā / publiskās ārtelpas ietvaros. 

SIA ERBE piedāvā vides projektēšanas pakalpojumus, piesaistot sertificētus ainavu arhitektus, kā arī dažādu dārzu, apstādījumu un vides elementu skices, kas nepieciešamas nelielu un vidēja apjoma projektos un to risinājumos.

SIA ERBE nodrošina mūsdienīgus risinājumus dārza vidē, stādot dižstādus un ierīkojot paklājzālienu, uzmanību vēršot uz ainavas plānojumu un viegli kopjamiem risinājumiem, kas dārza lietotājiem neatņems daudz enerģijas un laiku.

 

Uzņēmuma redzējums par vidi, dabas spēku un ainavu tapis vairāku gadu garumā. Viss, kas sasitīts ar ainavas radīšanu- teorētiskās zināšanas, praktiskās iemaņas un rūpes par dabu, uzkrātas vairāk kā 15 gadu garumā.

 

Ik vienam ir iespēja veidot savu dārzu, bet SIA ERBE spēj nodrošināt skaistu, viegli kopjamu vidi, kurā ir iespējams atgūt spēkus no ikdienas rutīnas.

 

SIA ERBE

Ainavu mantojums

Klients

  • Kopš: 2022-04-01
  • Līdz:
  • Nosaukums: ERBE SIA
  • Pakalpojums: Grāmatvedība