Par mumsVai meklē atsaucīgu, draudzīgu, izpalīdzīgu un zinošu grāmatvedi ? Varbūt Tu meklē tieši mūs!  SIA “Laimes Brīdis” ir uzņēmums, kas ne tikai sakārtos grāmatvedības jautājums, bet iemācīs arī Jums izprast likumus, kā gūt pelņu un izprast sava uzņēmuma grāmatvedību. Grāmatvedības pakalpojumi un to sniegšana – tas ir tas, ko mēs protam un mīlam. Mūsu darba pieredzē ir dažādu nozaru uzņēmumi – būvniecībā, tirdzniecībā, sabiedriskā ēdināšanā, vairumtirdzniecībā/mazumtirdzniecībā, ražošanā, dažādu pakalpojumu sniegšanā. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par Jūsu grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti, savlaicīgu darbu izpildi, kā arī garantējam Jūsu informācijas konfidencialitāti un drošību.  Mācēsim rast atbildes uz Jūsu uzdotiem jautājumiem un problēmsituācijas risināsim kopā.

Grāmatvedības pakalpojumi ikvienam uzņēmumam.

Grāmatvedības pakalpojumi un to sniegšana – tas ir tas ko mēs protam, esam grāmatvežu komanda ar vairāk kā desmit gadu darba pieredzi dažādu nozaru uzņēmumos- būvniecībā, tirdzniecībā, nekustamo īpašumu apsaimniekošanā un renovācijā,  vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā, dažādu pakalpojumu sniegšanā. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par Jūsu grāmatvedības uzskaites pareizību, precizitāti, savlaicīgu darbu izpildi, kā arī garantējam Jūsu informācijas konfidencialitāti un drošību. Komunicējot ar Jums, mēs informēsim Jūs par Jūsu uzņēmējdarbības tendencēm. Galvenais mūsu darba mērķis – sakārtota, pārskatāma grāmatvedības uzskaite un grāmatvedības pakalpojumi, kas veikti atbilstoši LR likumdošanai  un noteiktajiem starptautiskajiem grāmatvedības standartiem.
Priekšrocības, ko gūst Jūsu uzņēmums, izvēloties grāmatvedības ārpakalpojumus:
  • Mazāk algotu darbinieku(mazāks nodokļu slogs)
  • Zemākas uzturēšanas izmaksas(darbavietas birojā, nav jāveic  slimības lapu, atvaļinājumu , darbinieku  apmācības un kvalifikācijas celšanas apmaksa),
  • Profesionāla apkalpošana,
  • Datorizēta grāmatvedības uzskaite uz licenzētas grāmatvedības programmas(nav jāuztur programmatūra),
  • Nav jārūpējas par datu uzglabāšanu un drošību,
  • Jaunākās likumdošanas aktivitātes,
  • Pārstāvniecība VID, Jums nebūs jāapmeklē VID pārbaužu laikā, to izdarīsim mēs.

Izvērtējot klientu uzņēmuma specifiku, veicam grāmatvedības uzskaiti Jumis PRO, Horizon, Zalktis vai MONEO programmās.

                    


Vai meklē uzticamu grāmatvedi?

Ja vēlies, lai grāmatvedis, ne tikai grāmato dokumentus, bet arī iedziļinās uzņēmuma darbībā, iesaka kā attīstīt tavu uzņēmumu, optimizēt izmaksas, tad mums noteikti ir pa ceļam!